| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | AD1-R-15m-72 Analog Time switch |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Žymėjimo plokštelės ir korpusai
|
| ETIM | EC002304 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Pakavimo lygis 1 | 8012542081319 |
| Plotis | 72 mm |
| Aukštis | 72 mm |
| Gylis | 54 mm |