| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | AMZ 112, 2-way motorized ball valve. Size DN40 1 1/2", 230V, 3P |
| Prekės ženklas | Danfoss |
| Kilmės šalis* | DK |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9032 8900 00 |
| ETIM | EC011408 |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Jungtys, ryšiai | Vidinis metrinis sriegis |
| Didžiausias atvirisios pozicijos slėgių skirtumas | 6 bar |
| Nuotėkio nuostolių Kvs vertė | 0 % |
| Valdymo santykis (Svo) | 0 % |
| Uždarymo slėgis | 6 bar |
| Reguliuojamoji grįžtamojo ryšio padėtis | No |
| Pakavimo lygis 1 | 5710104079905 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |
| Rankinė operacija | No |
| Apsaugotas nuo sprogimo | No |
| Ilgalaikio veikimo didžiausioji aplinkos temperatūra | 110 °C |
| Mažiausioji vidutinė nepertraukiamo veikimo temperatūra | 2 °C |
| Visų jungčių vamzdžio išorinis skersmuo | 40 mm |
| Jungties ilgis 1 | 0 mm |
| Jungties 2 ilgis | 0 mm |
| Jungties darbinis ilgis 1 | 0 mm |
| Jungties 2 darbinis ilgis | 0 mm |
| Darbo laikas, veikimo laikas | 0 s |
| Su ryšio jungtimi 1 | Yes |
| Sąsaja su 2 jungtimis | Yes |
| Stovo medžiaga | Kita |
| Kvs vertė | 156 |
| Su galiniais kontaktais | No |
| Didžiausia elektrinė įvesties galia | 0 VA |
| Nominalusis skersmuo | DN 40 |
| Reguliuojamas veikimo diapazonas | No |
| Pagalbinis kontaktas | No |