| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | AMPEREMETER |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | AT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC002292 |
| Modelis | Sumontuotas |
| Įtampos tipas | Kintamoji ar nuolatinė srovė |
| Tikslumo klasė | 0 |
| Matavimo diapazonas | 0-1100 A |
| Matavimo sistema | Kita |
| Nominali skalės galutinė vertė | 1100 A |
| Pakavimo lygis 1 | 3389118371569 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Modulinė versija | Yes |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 0 |
| Galios nuostolis | 0 W |
| Transformatoriaus jungtis | No |
| Maks. adatos nuokrypis | 0 ° |
| Per didelės srovės skalė | No |
| Skalinis apšvietimas | No |
| Nustatymo indikatorius | No |