| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ALPHA DIN cabinet mounting lug straight, IP43/IP55 (1 set = 4 units) |
| Prekės ženklas | Siemens |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8302 4900 00 |
| Medžiaga | Plienas |
| Pakavimo lygis 1 | 4001869329642 |
| Pakavimo lygis 2 | 4001869329642 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |