Allen-Bradley 100S-C23D23C Safety Contactor, 23 A, 110V 50 Hz / 120V 60 Hz., 3 Normally Open Power poles, 2 NOC & 3 NCC, Line Side Coil Termination, Standard Contact image 1
Allen-Bradley 100S-C23D23C Safety Contactor, 23 A, 110V 50 Hz / 120V 60 Hz., 3 Normally Open Power poles, 2 NOC & 3 NCC, Line Side Coil Termination, Standard Contact
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 0611320223439
MPN: 100S-C23D23C
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Allen-Bradley 100S-C23D23C Safety Contactor, 23 A, 110V 50 Hz / 120V 60 Hz., 3 Normally Open Power poles, 2 NOC & 3 NCC, Line Side Coil Termination, Standard Contact