| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ALIZE 45 wit |
| Prekės ženklas | S&P |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8414 9000 00 |
| ETIM | EC011497 |
| Spalva | Baltas |
| Forma | Apvalus |
| Suprojektuotas gylis | 65 mm |
| Pajėgumas | 45 m³/h |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Su filtru | No |
| Drenažo vožtuvas | Yes |
| Maitinimo vožtuvas | No |
| Didelis sužadinimas | No |
| Savikontrolė | Yes |
| Ribotas išvestis modelis | No |
| Montavimo žiedas | Kita |
| Fronto plotis | 170 mm |
| Priekinis skersmuo | 170 mm |
| Su garso valdymu | No |
| Priekinis ilgis | 40 mm |
| Dviejų padėčių reguliavimas | No |
| Pakavimo lygis 1 | 3411452346238 |