| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | AIVS 670-0 Access interface analog video standard |
| Prekės ženklas | Siedle |
| Kategorijos |
Door Entry Systems
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8542 3119 00 |
| ETIM | EC001349 |
| Funkcija | Jungiklis (jungiamas) |
| Sąsajos tipas | LAN |
| Pakavimo lygis 1 | 4015739416080 |
| Montavimo metodas | Viršutinis sluoksnis (tinko) |
| Plotis | 122 mm |
| Aukštis | 122 mm |
| Gylis | 56 mm |
| Instaliacinis metodas | Nepriklausomas nuo sistemos |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 5 |