| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | AIDA PUSH PULL COUPLING HAN24 with power spring clamp + RJ45 F/F |
| Prekės ženklas | Murrelektronik |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | CZ |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 9010 00 |
| Priedo tipas | Kita |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 4048879031165, 4048879031165 |
| Plotis | 58 mm |
| Aukštis | 146 mm |
| Gylis | 65 mm |