| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | AFTAKKLEM V.RAIL |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | ES |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 9010 00 |
| Modelis | Kita |
| Medžiaga | Metalas |
| Pakavimo lygis 1 | 3389110544152 |
| Spalva | Kita |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |
| RAL numeris | 7032 |