AF65-30-00-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor image 1
AF65-30-00-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor image 2
AF65-30-00-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor thumbnail 1
AF65-30-00-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor thumbnail 2
AF63-30-00RT 48-130V 50Hz / 48-130V 60Hz / 48-130V DC Contactor
Sandėlyje Tiekėjo sandėlyje
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 3471523132610
MPN: 1SBL387001R1100
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Sandėlyje - paruošta siuntimui
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas AF65-30-00-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor
Prekės ženklas ABB
Kategorijos AC galios kontaktoriai
Suderintos sistemos kodas 8536 4900 00
ETIM EC000066
Nominali operacinė galia, kai AC-3, 400 V 30 kW
Pagrindinių kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 3
Įprastai uždarytų kontaktų, kurie yra pagrindiniai, skaičius 0
Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-3, 400 V 65 A
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz 24-60 V
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz 24-60 V
DC nominali kontrolės maitinimo įtampa 20-60 V
Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas Varžto jungtis
Aktyvacijos įtampos tipas Kintamoji ar nuolatinė srovė
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 3471523132610
Pakavimo lygis 2 3471523132610
Kiti techniniai duomenys
Modulinė versija No
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 0
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 0
Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-1, 400 V 105 A
Atsisiuntimai
Aprašymas
The AF65-30-00-11 is a 3 pole - 690 V IEC or 600 UL contactor with screw terminals, controlling motors up to 30 kW / 400 V AC (AC-3) or 50 hp / 480 V UL and switching power circuits up to 105 A (AC-1) or 90 A UL general use. Thanks to the AF technology, the contactor has a wide control voltage range (24-60 V 50/60 Hz and 20-60 V DC), managing large control voltage variations, reducing panel energy consumptions and ensuring distinct operations in unstable networks. Furthermore, surge protection is built-in, offering a compact solution. AF contactors have a block type design, can be easily extended with add-on auxiliary contact blocks and an additional wide range of accessories.