AF400-30-22-69 AF400-30-22 48-130V 50/60Hz / 48-130V DC Contactor image 1
AF400-30-22-69 Schütz 48-130V 50/60Hz / DC
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 7320500217863
MPN: 1SFL577001R6922
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas AF400-30-22-69 AF400-30-22 48-130V 50/60Hz / 48-130V DC Contactor
Prekės ženklas ABB
Kategorijos AC galios kontaktoriai
Suderintos sistemos kodas 8536 5080 00
ETIM EC000066
Nominali operacinė galia, kai AC-3, 400 V 200 kW
Pagrindinių kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 3
Įprastai uždarytų kontaktų, kurie yra pagrindiniai, skaičius 0
Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-3, 400 V 400 A
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz 48-130 V
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz 48-130 V
DC nominali kontrolės maitinimo įtampa 48-130 V
Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas Varžto jungtis
Aktyvacijos įtampos tipas Kintamoji ar nuolatinė srovė
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 7320500217863
Kiti techniniai duomenys
Modulinė versija No
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 2
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 2
Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-1, 400 V 600 A
Nurodytoji veikimo galia NEMA 111.855 kW
Atsisiuntimai
Aprašymas
The AF400-30-22-69 is a 3 pole - 1000 V IEC or 600 V UL contactor with pre-mounted auxiliary contacts and Main Circuit Bars, controlling motors up to 200 kW / 400 V AC (AC-3) or 350 hp / 480 V UL and switching power circuits up to 600 A (AC-1) or 550 A UL general use. Thanks to the AF technology, the contactor has a wide control voltage range (48-130 V 50/60 Hz and DC), managing large control voltage variations, reducing panel energy consumptions and ensuring distinct operations in unstable networks. Furthermore, surge protection is built-in, offering a compact solution. AF contactors have a block type design, can be easily extended with add-on auxiliary contact blocks and an additional wide range of accessories.