AF26-30-22-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor image 1
AF26-30-22-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor image 2
AF26-30-22-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor thumbnail 1
AF26-30-22-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor thumbnail 2
AF26-30-11-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 3471523111110
MPN: 1SBL237001R1122
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas AF26-30-22-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC Contactor
Prekės ženklas ABB
Kategorijos AC galios kontaktoriai
Suderintos sistemos kodas 8536 4900 00
ETIM EC000066
Nominali operacinė galia, kai AC-3, 400 V 11 kW
Pagrindinių kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 3
Įprastai uždarytų kontaktų, kurie yra pagrindiniai, skaičius 0
Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-3, 400 V 26 A
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz 24-60 V
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz 24-60 V
DC nominali kontrolės maitinimo įtampa 20-60 V
Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas Varžto jungtis
Aktyvacijos įtampos tipas Kintamoji ar nuolatinė srovė
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 3471523111110
Pakavimo lygis 2 3471523111110
Kiti techniniai duomenys
Modulinė versija No
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 2
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 2
Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-1, 400 V 45 A
Nurodytoji veikimo galia NEMA 7.457 kW
Atsisiuntimai
Aprašymas
The AF26-30-22-11 is a 3 pole - 690 V IEC or 600 UL contactor with pre-mounted auxiliary contacts and screw terminals, controlling motors up to 11 kW / 400 V AC (AC-3) or 15 hp / 480 V UL and switching power circuits up to 45 A (AC-1) or 45 A UL general use. Thanks to the AF technology, the contactor has a wide control voltage range (24-60 V 50/60 Hz and 20-60 V DC), managing large control voltage variations, reducing panel energy consumptions and ensuring distinct operations in unstable networks. Furthermore, surge protection is built-in, offering a compact solution. AF contactors have a block type design, can be easily extended with add-on auxiliary contact blocks and an additional wide range of accessories.