AF26-30-11-14 250-500V50/60HZ-DC Contactor image 1
AF26-30-11-14 250-500V50/60HZ-DC Contactor image 2
AF26-30-11-14 250-500V50/60HZ-DC Contactor thumbnail 1
AF26-30-11-14 250-500V50/60HZ-DC Contactor thumbnail 2
AF26-30-00-14 250-500V50/60HZ-DC Contactor
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 3471523111042
MPN: 1SBL237001R1411
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas AF26-30-11-14 250-500V50/60HZ-DC Contactor
Prekės ženklas ABB
Kategorijos AC galios kontaktoriai
Suderintos sistemos kodas 8536 4900 00
ETIM EC000066
Nominali operacinė galia, kai AC-3, 400 V 11 kW
Pagrindinių kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 3
Įprastai uždarytų kontaktų, kurie yra pagrindiniai, skaičius 0
Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-3, 400 V 26 A
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz 250-500 V
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz 250-500 V
DC nominali kontrolės maitinimo įtampa 250-500 V
Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas Varžto jungtis
Aktyvacijos įtampos tipas Kintamoji ar nuolatinė srovė
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 3471523111042
Pakavimo lygis 2 3471523111042
Kiti techniniai duomenys
Modulinė versija No
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 1
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 1
Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-1, 400 V 45 A
Nurodytoji veikimo galia NEMA 7.457 kW