AF146-30-00-13 Contactor image 1
AF146-30-00-13 Contactor image 2
AF146-30-00-13 Contactor image 3
AF146-30-00-13 Contactor thumbnail 1
AF146-30-00-13 Contactor thumbnail 2
AF146-30-00-13 Contactor thumbnail 3
AF146-30-22-12 Contactor
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 7320500482032
MPN: 1SFL467001R1300
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas AF146-30-00-13 Contactor
ETIM EC000066
Nominali operacinė galia, kai AC-3, 400 V 75 kW
Pagrindinių kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 3
Įprastai uždarytų kontaktų, kurie yra pagrindiniai, skaičius 0
Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-3, 400 V 146 A
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz 100-250 V
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz 100-250 V
DC nominali kontrolės maitinimo įtampa 100-250 V
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 7320500482032
Kiti techniniai duomenys
Modulinė versija No
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 0
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 0
Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-1, 400 V 200 A
Nurodytoji veikimo galia NEMA 37.285 kW
Atsisiuntimai
Aprašymas
The AF146-30-00-13 is a 3 pole - 1000 V IEC or 600 V UL contactor with double clamp, controlling motors up to 75 kW / 400 V AC (AC-3) or 100 hp / 480 V UL and switching power circuits up to 225 A (AC-1) or 200 A UL general use. Thanks to the AF technology, the contactor has a wide control voltage range (100-250 V 50/60 Hz and DC), managing large control voltage variations, reducing panel energy consumptions and ensuring distinct operations in unstable networks. Furthermore, surge protection is built-in, offering a compact solution. AF contactors have a block type design, can be easily extended with add-on auxiliary contact blocks and an additional wide range of accessories.