| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SFM1 Advanced Function Module with X2X |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Mounting Сomponents
|
| Kilmės šalis* | IT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 1000 00 |
| Modelis | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 4053546041811 |
| Plotis | 600 mm |
| Aukštis | 600 mm |
| Gylis | 600 mm |
| Medžiaga | Metalas |