| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Additional battery cabinet - 2 x 6x12 Ah - for Keor S 3000 |
| Prekės ženklas | Legrand |
| Kategorijos |
UPS and Accessories
|
| Kilmės šalis* | TR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8504 9090 00 |
| Priedo tipas | Baterija/ akumuliatorius |
| Pakavimo lygis 1 | 3245063107410, 3245063107410, 3245063107410 |
| Plotis | 275 mm |
| Aukštis | 716 mm |
| Gylis | 776 mm |