| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Additional aesthetic trim kit for coupling versPLA or PLAZ without canopy D420mm |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Montavimo komponentai
|
| Kilmės šalis* | ES |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC002622 |
| Modelis | Sujungimų rinkinys, viršus |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480777332 |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 18 mm |
| Aukštis | 74 mm |
| Gylis | 420 mm |
| RAL numeris | 7035 |