| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Add-on module Profibus PA profile 3. |
| Prekės ženklas | Siemens |
| Kategorijos |
Industrial Flow and Level Meters
|
| Kilmės šalis* | RO |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8517 6200 00 |
| ETIM | EC002991 |
| Nominalus plotis | 0 mm |
| Numatytas matmuo - ilgis | 0 mm |
| Nominalios slėgio pakopos pagal EN 1333 | 0 |
| Nominaliojo slėgio nurodytoji vertė pagal ASME B16.5 | 0 |
| Slėgio nuostoliai | 0 Pa |
| Pakavimo lygis 1 | 4019169842235 |
| Svoris | 0 kg |
| Analoginė išvestis 0 V ... 10 V | No |
| Analoginė išvestis 0 mA ... 20 mA | No |
| Analoginė išvestis 4 mA ... 20 mA | No |
| Analoginis išėjimas 2 V ... 10 V | No |
| Analoginė išvestis 0 V ... 5 V | No |
| Analoginis išėjimas 2 V ... 10 V | No |