| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ADAPTER PLATE GR.4 STECKD. 16A/3P VE=1 |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC000213 |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 4250217405921 |
| Plotis | 126.5 mm |
| Aukštis | 237 mm |
| Skylių pramušimas | Yes |