| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | HC-B 16-ADP-VC-C1 - Adapter plate |
| Prekės ženklas | Phoenix Contact |
| Kategorijos |
Linijinės kabelio jungtys
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC002309 |
| Plotis | 3.5 mm |
| Aukštis | 43 mm |
| Ilgis | 114 mm |
| Ertmių skaičius | 0 |
| Su sandarinimu | Yes |
| Primontuotos įrangos (IP) apsaugos laipsnis | IP65 |
| Pakavimo lygis 1 | 4017918178536, 4017918178536 |