ACS580-01-089A-4 PN: 45 kW, IN: 89 A image 1
ACS580-01-089A-4 PN: 45 kW, IN: 89 A
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Kaina pagal užklausą
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 6438177709022
MPN: 3AXD50001062606
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas ACS580-01-089A-4 PN: 45 kW, IN: 89 A
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Dažnio keitikliai ≤ 1 kV
ETIM EC001857
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 6438177709022
Aprašymas
LV AC general purpose wall-mounted drive, IEC: Pn 45 kW, 89 A, 400 V (ACS580-01-089A-4)