| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ACP 1703 PE-6412 PERIPHERAL CONTROLLER AX-BUS 2X FO (MAT-NB. GC6-412) |
| Prekės ženklas | Siemens |
| Kilmės šalis* | IN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8542 3111 00 |
| ETIM | EC000599 |
| Maks. įvesties srovė AC 50 Hz | 0 A |
| Maks. įvesties srovė AC 60 Hz | 0 A |
| DC maks. įvesties srovė | 0 A |
| Pakavimo lygis 1 | 4025515710813 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |
| Pritaikytas saugumo funkcijoms | No |
| Galios išvestis | 0 W |
| Perteklumas | No |
| Maks. išvesties srovė AC 50 Hz | 0 A |
| Maks. išvesties srovė AC 60 Hz | 0 A |
| DC maks. išvesties srovė | 0 A |