| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ACCU C4A NiCd 1,6Ah Cs 1x4 cel |
| Prekės ženklas | Tridonic |
| Suderintos sistemos kodas | 8507 3020 00 |
| ETIM | EC000357 |
| Nominali įtampa | 4.8 V |
| Modelis | Nikelio kadmis |
| Pajėgumas | 1600 mAh |
| Pakavimo lygis 1 | 9006210204772, 9006210204772 |
| Plotis | 26 mm |
| Svoris | 190 g |
| Dydžio rodmuo | Kita |
| Diametras | 26 mm |
| IEC rodmuo | Kita |
| Kiti rodmenys | SC |
| Plastikinis korpusas | No |
| Ilgis | 206 mm |
| Pritaikytas EX darbams | No |
| Aplinkos temperatūra | 0 °C |
| Tinka sparčiam įkrovikliui | No |
| Aukštis, įskaitant stiebą | 26 mm |
| Baterijų pakuotė | No |
| Elementų skaičius | 4 |