| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Accessory Photomicro sensor connector with cable 3m EE 1059C |
| Prekės ženklas | Omron |
| Kategorijos |
Jutiklių/pavarų sujungiamieji laidai
|
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC001855 |
| Polių skaičius | 4 |
| Pakavimo lygis 1 | 4536854831959, 4536854831959 |
| Be halogeno | No |
| Kabelio tipas | Daugiašerdinis |
| Kabelio ilgis | 3 m |
| Ekranuotas | No |
| Kintanti operacinė temperatūra | -10-60 °C |
| Fiksuota operacinė temperatūra | -10-60 °C |
| Nepertraukiamumo rezistorius | 10 mOhm |
| Kontaktinio paviršiaus medžiaga | Nikelis/auksas |
| Kabelio apvalkalo medžiaga | PVC |
| Saugos laipsnis (IP) | Kita |
| Dėžinės pusės elektrinės jungties tipas | Daugiagyslio laido antgalis |
| Lauko pusės elektrinės jungties tipas | Kita |
| Dėžinės pusės kabelio padavimo padėties nustatymas | Tiesus |
| Lauko pusės kabelio padavimo padėties nustatymas | Kita |
| Su LED rodmeniu | No |
| Lauko šono įjungiamo kontakto tipas | Šyna |
| Kontaktinio kūno medžiaga | CuSn |
| Kabelio dangos spalva | Pilkas |
| Įdedamojo kontakto tipas, korpuso šone | Kištukas |