| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Accessories Filament Bulb |
| Prekės ženklas | ABB |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2998 00 |
| ETIM | EC000014 |
| Modelis | Ryškus |
| Šviesos srautas | 280 lm |
| Bendras ilgis | 28 mm |
| Diametras | 10 mm |
| Lempos įtampa | 24 V |
| Lempos galia | 1.2 W |
| Pakavimo lygis 1 | 7320500561997 |
| Nominali srovė | 50 mA |
| Tinka kepimo krosniai | No |
| Atsparus smūgiams | No |
| Tinka šaldytuvams | No |
| Anglies siūlas | No |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 10000 h |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 0 kWh |