| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | KIM600769 Wiring Accessories |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kilmės šalis* | BE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC002600 |
| Be halogeno | Yes |
| Su įmontuotu | Nėra |
| Sandarinamas | No |
| Maks. laidininko kryžminė sekcija | 16 mm² |
| Atsparus oro poveikiui | No |
| Įeitis pro galinę dalį | No |
| Pakavimo lygis 1 | 5413656007401 |
| Montavimo metodas | Sienos/ lubų montavimas |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 105 mm |
| Gylis | 45 mm |
| Forma | Kvadratinis |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Ilgis | 105 mm |
| Grandinės integralumas | Nėra |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Įėjimų skaičius | 6 |
| Modelis, išbandytas nuo sprogimų | No |
| Gaubto priedas | Prisuktas |
| Su ekranavimu | No |
| Vamzdžio diametrui | 16/19 mm |
| Skirtas „Ex“ zonai su dujomis | Nėra |
| Pridedamas | No |
| Skirtas dulkėtai „Ex“ zonai | Nėra |
| Dangčio modelis | Kita |
| Kietėjantis | No |
| Įskaitant liejamąjį komplektą | Yes |
| Skaidri danga | Yes |
| Montuojamas dirvožemyje | No |
| Montavimas po vandeniu | No |