| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ABN WANDKAST 6 800x950x225 216MOD KL.2 |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000058 |
| Grandinės integralumas | Nėra |
| Smūgio stiprumas | IK10 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP54 |
| Pakavimo lygis 1 | 4015153733879 |
| Montavimo metodas | Viršutinis sluoksnis (tinko) |
| Saugos klasė | II |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 800 mm |
| Aukštis | 950 mm |
| Gylis | 225 mm |
| RAL numeris | 9016 |
| Su montavimo plokšte | No |
| Paviršiaus apdorojimas | Su miltelių danga |
| Suprojektuotas gylis | 205 mm |
| Eilučių skaičius | 3 |
| Dangčio tipas | Durys |
| Kanalo įvesčių skaičius | 240 |
| Galimas praplėtimas | Yes |
| Vidinis gylis | 170 mm |
| Korpuso medžiaga | Plieno plokštė/ plastikas |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 72 |
| Tinka naudoti lauke | No |
| Modulių skaičius | 1 |
| Durų tipas | Vienas |
| Permatomas gaubtas / durys | No |
| Su užraktu | No |
| Tinka apsaugai nuo žaibo | No |
| Nominali srovė (In) | 400 A |
| Kabineto plokščių storis | 1.5 mm |
| Durų plokštės/dangčio storis | 2 mm |
| Dangčio modelis | Nėra |
| Jungės skylių skaičius | 6 |