| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ABN Veldverdeler 800x800x160 5-Rij |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000214 |
| Montavimo metodas | Viršutinis sluoksnis (tinko) |
| Korpuso medžiaga | Plienas |
| Saugos laipsnis (IP) | IP43 |
| Dangčio modelis | Uždarytas |
| Pakavimo lygis 1 | 4015153022805 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 800 mm |
| Aukštis | 800 mm |
| Gylis | 160 mm |
| RAL numeris | 9016 |
| Su montavimo plokšte | No |
| Suprojektuotas gylis | 160 mm |
| Eilučių skaičius | 15 |
| Suprojektuotas aukštis | 0 mm |
| Dangčio tipas | Durys |
| Suprojektuotas plotas | 0 mm |
| EMC versija | No |
| Galimas praplėtimas | Yes |
| Vidinis gylis | 95 mm |
| DIN bėgiai | Yes |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 12 |
| Uždarymo tipas | Kita |
| Permatomas gaubtas / durys | No |
| Su užraktu | No |