| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ABN S/M DEUR 2 BREED 12 HOOG ZON SLUITNG |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000747 |
| Plotis | 512 mm |
| Aukštis | 1980 mm |
| Gylis | 16 mm |
| Medžiaga | Plienas |
| Saugos laipsnis (IP) | IP43 |
| Pakavimo lygis 1 | 4015153767195 |
| Spalva | Baltas |
| Modelis | Kita |
| EMC versija | No |
| Paviršiaus tipas | Su miltelių danga |
| Įstiklintų durų versija | No |
| Durų kaip atjungiamo jungiklių blokatoriaus versija | No |
| NEMA apsaugos laipsnis | Kita |