| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ABN NT-Prof 25mm Lengt 1800mm 400A(20st) |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC002518 |
| Montavimo metodas | Prisukamas montavimas |
| Modelis | Sisteminis |
| Ilgis | 1500 mm |
| Aukščio vienetų skaičius | 12 |
| Pakavimo lygis 1 | 4015153591066 |
| Bepakopis montavimas | Yes |
| Medžiaga | Plienas |
| Paviršiaus tipas | Neapdorotas |
| Magistralinės jungties profilio aukštis | 40 mm |