| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ABN Cable guide 250 mm housing |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC002624 |
| Modelis | Flanšas |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 4015153532526 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 245 mm |
| Aukštis | 23 mm |
| Gylis | 6 mm |
| RAL numeris | 9002 |