| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ABN Cable entry 5 x M20 + 12xM16 |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000211 |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 4015153083752 |
| Plotis | 220 mm |
| Modelis | Kita |
| Aukštis | 115 mm |
| Gylis | 5 mm |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Išankstinis štampavimas | Yes |
| Tipas | Tiesus |
| Sriegio tipas | Metrinis |
| Sujungėjo skylių skaičius | 17 |
| Tinka nominaliam metriniam sriegiui (PG) | 16.5-20.5 |