| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ABN Horizontaal support rail Breedte 5 |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC002620 |
| Modelis | Montavimo žiedas |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, plotis | 1500 mm |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, gylis | 0 mm |
| Tinka pastato korpuso aukščiui | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4015153599789 |
| Spalva | Kita |
| Plotis | 1313 mm |
| Aukštis | 50 mm |
| Gylis | 25 mm |
| RAL numeris | 0 |
| Maks. apkrovos galia | 0 kg |
| Medžiaga | Metalas |