| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ABN Floor cabinet 1050x1980x210 |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000058 |
| Grandinės integralumas | Nėra |
| Smūgio stiprumas | IK09 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP43 |
| Pakavimo lygis 1 | 4015153023444 |
| Montavimo metodas | Grindų montavimas |
| Saugos klasė | II |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 1050 mm |
| Aukštis | 1980 mm |
| Gylis | 210 mm |
| RAL numeris | 9016 |
| Su montavimo plokšte | No |
| Paviršiaus apdorojimas | Su miltelių danga |
| Suprojektuotas gylis | 190 mm |
| Eilučių skaičius | 4 |
| Dangčio tipas | Durys |
| Kanalo įvesčių skaičius | 320 |
| Galimas praplėtimas | Yes |
| Vidinis gylis | 185 mm |
| Korpuso medžiaga | Plieno plokštė/ plastikas |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 144 |
| Tinka naudoti lauke | No |
| Modulių skaičius | 1 |
| Durų tipas | Dvigubas |
| Permatomas gaubtas / durys | No |
| Su užraktu | No |
| Tinka apsaugai nuo žaibo | No |
| Nominali srovė (In) | 630 A |
| Kabineto plokščių storis | 1.5 mm |
| Durų plokštės/dangčio storis | 1 mm |
| Dangčio modelis | Nėra |
| Jungės skylių skaičius | 8 |