| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ABN Blindplaat 250 x 750 mm |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000264 |
| Dangčio tipas | Uždarytas |
| DIN bėgių skaičius | 5 |
| Pakavimo lygis 1 | 4015153733817 |
| Plotis | 250 mm |
| Aukštis | 750 mm |
| Gylis | 106 mm |
| Su montavimo plokšte | No |
| Su gaubtu | Yes |
| Modulinių tarpų su vienu DIN bėgiu skaičius | 12 |
| Su N-PE gnybtu | No |