| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | TAC back-to-back pedestal cover plate Terra AC back-to-back pedestal accessory Cover plate |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Elektromobilių tvirtinimo stovai
|
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC002883 |
| Nuotėkio į žemę grandinės laidininkų skaičius | 0 |
| Nuotėkio į žemę grandinių skaičius | 0 |
| Didžiausia įkrovimo vietos galia | 24 kW |
| Transporto priemonės pirmo tipo jungčių skaičius | 0 |
| Automobilinių jungčių CHAdeMO skaičius | 0 |
| Ryšio vykdymas įtaiso pusėje | 3 fazių |
| Pakavimo lygis 1 | 8719874452588 |
| Montavimo metodas | Montuojamas prie sienos |
| Plotis | 785 mm |
| Aukštis | 1140 mm |
| Gylis | 820 mm |
| Su ekranu | Yes |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Smūgio stiprumas | IK10 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP54 |
| CEE lizdo išvadų skaičius | 0 |
| Su komunikacijos sąsaja | No |
| Prieigos kontrolės funkcija | Yes |
| Pasikraunačių vientų skaičius | 1 |
| Su namine jungčių dėže | No |
| Pirmo tipo CCS automobilinių jungčių skaičius | 0 |
| Antro tipo automobilinių jungčių skaičius | 0 |
| 2 CCS tipo automobilinių jungčių skaičius | 1 |
| Išeigos 2 tipo lizdų skaičius | 0 |
| Transporto priemonės jungčių skaičius | 0 |
| Transporto priemonės jungčių skaičius GBDC | 0 |
| GB išėjimo lizdų skaičius | 0 |
| 3 tipo išėjimo lizdų skaičius | 0 |
| Namų ūkio išvesčių lizdų skaičiusskaičius | 0 |
| Su apkrovos valdymu | Yes |
| Su energijos matuokliu | Yes |
| Su jungtuvu | No |
| Galimas IFTTT palaikymas | No |
| Įkrovimo laido ilgis | 7 m |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |