| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ZCS4 ComfortLine Copper busbar, 12 mm x 995 mm x 5 mm |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Syna
|
| Suderintos sistemos kodas | 8536 9001 00 |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Nominali srovė In | 250 A |
| Pakavimo lygis 1 | 4011617540557 |
| Plotis | 5 mm |
| Modelis | Plokščias |
| Aukštis | 12 mm |
| Lankstus | No |
| Ilgis | 995 mm |