| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | A5 plastic document pocket - 174x188x22 mm |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | ES |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Modelis | Montavimo schemos kišenė |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 3606485131474 |
| Pakavimo lygis 2 | 3606485131474 |
| Spalva | Pilkas |
| Aukštis | 174 mm |
| Gylis | 22 mm |
| Montuojama susiklijuojant | Yes |
| RAL numeris | 7035 |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, plotis | 188 mm |
| Permatomas | No |