| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 9X55-BAT10-M-1x24Ah (20-40 kVA) |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC002850 |
| Priedo tipas | Baterija/ akumuliatorius |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | No |
| Pakavimo lygis 1 | 6430070722436 |
| Plotis | 780 mm |
| Aukštis | 1900 mm |
| Gylis | 980 mm |