| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 7.2KV 355A M/S 1245 |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kilmės šalis* | IN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8535 1000 00 |
| ETIM | EC003507 |
| Taikymas | Variklio apsauga |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Nustatyta srovė | 355 A |
| Nustatyta įtampa | 7.2 kV |
| Nominalus dažnis | 50 Hz |
| Utilizacijos kategorija | Kita |
| Nutraukimo pajėgumas | 0.063 kA |
| Pakavimo lygis 1 | 5027590087254 |
| Diametras | 76 mm |
| Išleidimo charakteristika | Kita |
| Ilgis | 442 mm |
| Instaliacinis metodas | Oras |
| Su mušikliu | Yes |
| Standartas | DIN |
| Charakteristikų apibūdinimas pagal IEC 60282-1 | Atsarginė kopija |