| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 7.2KV 160AMP 3" 'F' DOUBLE AIR FUSE |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kilmės šalis* | HU |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8535 1000 00 |
| ETIM | EC003507 |
| Taikymas | Transformatoriaus apsaugos pirminė pusė |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Nustatyta srovė | 160 A |
| Nustatyta įtampa | 7.2 kV |
| Nominalus dažnis | 50 Hz |
| Utilizacijos kategorija | Kita |
| Nutraukimo pajėgumas | 40 kA |
| Pakavimo lygis 1 | 5027590322430 |
| Diametras | 76 mm |
| Išleidimo charakteristika | Kita |
| Ilgis | 461 mm |
| Instaliacinis metodas | Oras |
| Su mušikliu | Yes |
| Standartas | Britiškas standartas |
| Charakteristikų apibūdinimas pagal IEC 60282-1 | Atsarginė kopija |