| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Halogen Lamp Osram64824FL 50W 230V GU10 |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC000266 |
| Lizdas | GU10 |
| Spinduliuotės kampas | 35 ° |
| Bendras ilgis | 55 mm |
| Diametras | 51 mm |
| Lempos įtampa | 230 V |
| Spalvos temperatūra | 2800 K |
| Lempos galia | 50 W |
| Pakavimo lygis 1 | 4050300580111 |
| Šviesos srautas | 300 |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 2000 h |
| Lempų žymėjimas | MR16 |