| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 64662 M38 300W 240V GY9.5 12X1 OSRAM DIMPLE |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kategorijos |
Studijinės, projekcinės, foto lempos
GY9.5 lemputės |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC001057 |
| Lizdas | GY9.5 |
| Šviesos srautas | 5000 lm |
| Bendras ilgis | 80 mm |
| Diametras | 17.5 mm |
| Lempos įtampa | 240 V |
| Spalvos temperatūra | 2900 K |
| Lempos galia | 300 W |
| Pakavimo lygis 1 | 4052899144248 |
| Pakavimo lygis 2 | 4052899144255 |
| Šviesos taško aukštis | 0 mm |
| ANSI | Kita |
| Šviesos stipris | 0 cd |
| Degimo padėtis | Bet kuris |
| Arkos ilgis | 0 mm |
| Siūlo forma | Nėra |
| Siūlo ilgis | 0 mm |
| Technologija | Halogenas |
| Reflektoriaus diametras | 17.5 mm |
| Šalta šviesa | No |