| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Halogen Lamp Osram 64542 R50CLA 30W 230V E14 12X3X1 |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000266 |
| Spinduliuotės kampas | 30 ° |
| Bendras ilgis | 87 mm |
| Diametras | 50 mm |
| Lempos įtampa | 230 V |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 28 W |
| Pakavimo lygis 1 | 4008321212115 |