| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 64340 100W R7S-15 25X1 OSRAM |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kategorijos |
Oro uosto apšvietimo lempos
R7s lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC001958 |
| Lizdas | R7s |
| Galia | 100 W |
| Šviesos srautas | 2170 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 4050300017266 |
| Nominali srovė | 6.6 A |
| Technologija | Halogeninė lempa |