| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 64317 C 45-15 PK30D 100X1 OSRAM |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kategorijos |
Studijinės, projekcinės, foto lempos
Lemputės |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2198 00 |
| ETIM | EC001057 |
| Šviesos srautas | 800 lm |
| Bendras ilgis | 56 mm |
| Diametras | 13.5 mm |
| Lempos įtampa | 6.8 V |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Lempos galia | 45 W |
| Pakavimo lygis 1 | 4008321345493 |
| Pakavimo lygis 2 | 4008321345509 |
| Degimo padėtis | s90 |
| Siūlo ilgis | 1.4 mm |
| Technologija | Halogenas |
| Šalta šviesa | No |