| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 6215/1.1-803 Mov. detector/actuator 1g |
| Prekės ženklas | Busch-Jaeger |
| Kategorijos |
Bus System Devices (KNX/Modbus)
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 5080 00 |
| Modelis | Judesio jutiklis |
| EIB / KNX magistralės sistema | No |
| Magistralės sistemos radijo dažnis | No |
| „Powernet“ magistralės sistema | No |
| Įtraukta magistralės jungtis | Yes |
| Kitos maršrutinės sistemos | free@home |
| LON magistralinė sistema | No |
| KNX radijo magistralės sistema | No |
| Dvikryptis radijas | No |
| Pakavimo lygis 1 | 4011395202814 |
| Montavimo metodas | Apatinis sluoksnis (tinko) |
| Spalva | Pilkas |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Apsauga nuo praslinkimo | No |
| Kanalų skaičius | 1 |
| Laiptinės stebėjimas | No |
| Medžiagos kokybė | Termoplastikas |
| Perjungimo galia | 2300 W |
| Maks. priekinis perdavimo diapazonas | 6 m |
| Maks. šoninis perdavimo diapazonas | 3 m |
| Skaitmeninių įvesčių skaičius | 0 |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Diametro ant grindų nustatymo diapazonas | 0 m |
| Pastotės įvestis | No |
| RAL numeris (gretimas) | 0 |
| Mokymo funkcija, skirta šviesumo vertės reakcijai | No |
| Operacinio režimo jungiklis | No |
| Permatomas | No |
| Gyvūnų zona | Yes |
| Paviršiaus tipas | Blizgantis |
| Vertikalus nustatymo kampas | 10 ° |
| Horizontalus nustatymo kampas nuo / iki | 10-180 ° |
| Min. įjungimo laikas | 30 s |
| Maks. darbinis ciklas | 30 min |
| Reguliuojamos atsakomosios vertės apšvietimas | Yes |
| Išjungimo delsos savaiminis mokymasis | No |
| Optimalus montavimo aukštis | 1.2 m |
| Mažiausias įmontuoto įrenginio gylis | 32 mm |
| Sertifikuota DALI-2 | No |