| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 4540990090/13 FIRST FIX SPACER SET |
| Prekės ženklas | ABB |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 32 mm |
| Aukštis | 32 mm |
| Priedo tipas | Jungiamoji mova/ tiesi jungtis |
| Ilgis | 48 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 8713812765105 |
| Spalva | Nikelis |
| Medžiaga | Kita |