| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 4510990046/13 EVA-KS 1500 |
| Prekės ženklas | ABB |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 140 mm |
| Aukštis | 42 mm |
| Priedo tipas | Atraminis kronšteinas |
| Ilgis | 158 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 8713812764351 |
| Spalva | Aliuminis |
| Medžiaga | Aliuminis |