| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 4510990035/13 EVA-PK 1000 |
| Prekės ženklas | ABB |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 154 mm |
| Aukštis | 12 mm |
| Priedo tipas | Vamzdžio švytuoklės pakaba |
| Ilgis | 500 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 8713812764252 |
| Spalva | Aliuminis |
| Medžiaga | Aliuminis |